Lütfen bekleyiniz...

Tusdata FarmakolojiTek ders üzerine planlanan bu online eğitimler kalıcı bir Farmakoloji bilgisi edinmek isteyen, Dönem 3 Tıp öğrencileri ve TUSDATA kursiyeri olmayanların talepleri üzerine planlanmıştır. Çünkü TUSDATA normal canlı sınıf gruplarına tek ders kayıtları kabul etmemektedir. Tek ders üzerine planlanan bu online eğitimlerde Farmakoloji anlamında normal gruplarda anlatılanlardan daha fazla yada ekstra bir bilgi anlatılmayacak olup mevcut TUSDATA kursiyerinin katılmasına gerek yoktur.
Derslerin tümü özel bir programda çekilmiş olup,sistemde mevcuttur.
EĞİTİM İÇERİĞİ

Konu anlatımları : Gerekli yerlerde diğer tüm branşlarla ilgili korelasyonlar anlatılacak, yani kısaca entegre bir anlatım olacak. Kaynak kitap TUSDATA Şampiyonların Ders Notu olacaktır. Ayrıca diğer tüm branşlara yönelik korelasyon bilgileri, tablo ve şekiller ek not olarak sistemde pdf formatında indirilebilecektir. Kaynak kitap için ekstra ücret ödenmeyecek olup, eğitim satın alındıktan sonra adresinize kargolanacaktır.

Hızlı tekrar: Konu anlatımı ile birebir uyumlu, detaylarda boğulmadan, kısa sürede nokta atışı bilgilerle tekrar edilecektir. Kaynak kitap TUSDATA Farmakoloji Hızlı Tekrar notu olacaktır. Kaynak kitap için ekstra ücret ödenmeyecek olup, eğitim satın alındıktan sonra adresinize kargolanacaktır.

Orijinal Çıkmış TUS soru çözümleri: Günümüze kadar yapılan tüm TUS ve DUS sınavlarında ki soruların konu akışına uygun ve son basım textbooklara uyarlanmış şekilde çözümü yapılacaktır.Ayrıca YDUS'da çıkmış Farmakoloji soruları çözülecektir.

Özel 1000 soru çözümü: Orijinal textbook, USMLE, komite sorularından da yararlanılarak hazırlanmış tamamen TUS'a yönelik, çok farklı soru tipleriyle zenginleştirilmiş, bakış açınızı değiştirecek özenle seçilmiş sorular çözülecektir. Çözülen soruların bulunduğu dosya ekstra ücret ödenmeden, eğitim satın alındıktan sonra adresinize kargolanacaktır.
Animasyon
Çağrışım Benzetme
Fizyopatoloji Mekanizma - 1
Fizyopatoloji Mekanizma - 2


Fizyopatoloji Mekanizma - 3
Kısaltma - 1
Kısaltma - 2
Klinik Oryantasyon


Şifrelendirme - 1


Şifrelendirme - 2

ONLİNE EĞİTİM KULLANIM DETAYLARI

1. Bu eğitimlerden faydalanmak için uygun bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet erişimindeki kaynaklanacak muhtelif sorunlardan kurum sorumlu değildir. Online Eğitim Sistemi; sadece, Windows tabanlı cihazlarda kullanılabilecektir. Gerekli güvenlik şartları sağlanamadığı için cep telefonu ve tablet cihazlarda kullanılamayacaktır.

Mac bilgisayarı içine içine Boot Camp desteğinden faydalanarak Windows işletim sistemi kurarak tusdata online eğitimden faydalanabilirsiniz. Bu kurulumu nasıl yapacağınızı görmek için tıklayınız.

2. Sizin haklarınızı korumak, kötü niyetli kişiler tarafından suiistimal edilmesini engellemek için eğitimler, sizin belirlediğiniz sabit tek bir bilgisayar üzerinden ve sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde seyredilebilecektir. Bu bilgisayarı kendi isteğiniz ile değiştiremeyeceğinizi şimdiden hatırlatmak isteriz.

Bilgisayar değişikliği yapmak zorunda kaldığınızda 0507 483 88 39 numaralı telefon ile iletişime geçmek suretiyle yeni bilgisayarınızın akreditasyonu yapılacaktır.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI İLE KULLANIM VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

İzlemekte olduğunuz bu videonun tüm telif hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Tus-Data A.Ş.’ye ait olup her hangi bir şekilde işlenmesi, çoğaltılması, yayılması, 3. şahıslara iletilmesi yasaktır. Söz konusu video kişiye özel bir şekilde meydana getirilmiş olup video süresince görünen ve görünmeyen alanlarda izleyen kişinin TC kimlik numarası mevcuttur. Başkalarına aktarılması halinde videoyu kimin verdiği açıkça anlaşılacak ve gerekli yasal takibat yapılacaktır.

Videonun hukuka aykırı bir şekilde işlenmesi, çoğaltılması, yayılması, 3. şahıslara iletilmesi durumunda Tus-Data A.Ş. her türlü cezai ve hukuki yollara başvurma hakkına sahiptir.

Videoyu bu şartlar altında izleyen kişi, kişisel verilerinin işlenmesini, hukuka aykırı bir durum söz konusu olması durumunda verilerinin yasal mercilerle paylaşılmasını, her türlü hukuki yaptırımı bilmekte ve kabul etmektedir.

overview-img


KONU
ANLATIMLARI

%50 İNDİRİM

- Konu Anlatımları
3000 TL / 1500 TL

overview-img


HIZLI
TEKRAR

%50 İNDİRİM

- Hızlı Tekrar
1000 TL / 500 TL

overview-img

ORİJİNAL ÇIKMIŞ
TUS SORU
ÇÖZÜMLERİ

%50 İNDİRİM

- Orijinal çıkmış Tus soru çözümleri
1000 TL / 500 TL

overview-img


ÖZEL 1000 SORU
ÇÖZÜMÜ

%50 İNDİRİM

- Özel 1000 soru çözümü
1200 TL / 600 TL

overview-img


TÜM EĞİTİM
PAKETİ

%50 İNDİRİM

- Tüm eğitim paketi
6200 TL / 3100 TL