Lütfen bekleyiniz...

YDUS Dahiliye Soru KampıTUSDATA kalitesini, şimdi de online olarak hizmetinize sunuyoruz. YDUS’a hazırlanan hekimlerimiz için Online Eğitim paketimiz hizmete sunulmuştur.

• 14 Ağustos 2021'de Ankara'da Canlı.

Eğitmenler:

• YDUS konu kampında hangi branşı hangi hocamız anlatıyorsa, YDUS soru kampında da aynı hocalarımız aynı branşlarda soru çözeceklerdir.

Sorular:

• Sorular; her branşta, branşın tümünü kapsayacak ve tartışacak şekilde oluşturulmuştur.

• Soru kampına katılmak için konu kampına katılmış olmak gerekli değildir.

Örnek Dersler ve Tanıtım• Sorular; eğitim amacına uygun şekilde mevcut kaynaklardan seçilerek veya modifiye edilerek veya yepyeni hazırlanarak oluşturulmuştur. Amaç; tam bir tekrar, sınav performansını arttırmak ve farklı soru tiplerine yaklaşım kazandırmak olarak belirlenmiştir.

• Sorular, YDUS konu kitabımızdaki sıra ve akışa uygun hazırlanmıştır.

• Öncüller, vakalar ve seçenekler hocalarımız tarafından detaylıca tartışılarak analiz edilmiş, doğru cevap kadar diğer seçeneklerin neden işaretlenmemesi gerektiği kuvvetlice vurgulanmıştır.

• Soruların tümü hazır olup, kayıt olduktan sonra sistemden pdf olarak download edebilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz yerde bastırabilirsiniz. Sorular eğitmenlerimiz önerileri doğrultusunda açıklamasız olarak sunulmuştur. Gerekli notları alabilmeniz için soru aralarında makul boşluklar bırakılmıştır.

Videolar:

• Videoların tamamı yeni çekilmiş olup, tümü online sistemimizde mevcuttur.

• Tüm videoları zaman sınırlaması olmaksızın 7/24 seyredebilirsiniz.

İletişim:

• Videoları seyrederken aklınıza takılan noktaları dahiliye@ydus.com adresine soru olarak iletebilirsiniz.

Ders programı

Eğitim Ücreti

- Sınava kadar 5 kez izleme imkanı...(Peşin 5.250TL, Bu yıl KONU Kampı almış olana(Peşin 3.750TL)

Online Eğitim Paketleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin; Gsm: 0507 483 88 39

Diğer Bazı Detaylar:

• Kayıt işlemlerinizi satın al butonuna tıkladıktan sonra online satış bölümünden yönergeleri takip ederek online ortamdan yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı ile banka havalesi – Eft ile yapabilirsiniz. Herhangi bir şubemize gelmenize gerek yoktur. Kayıt işlemleriniz tamamlanınca size dönüş yapılarak sisteme giriş ile ilgili bilgi verilecektir.

• Online Eğitim Sistemi; tek ve sabit bir bilgisayarda çalışmaktadır. Bir kez bilgisayar değiştirme hakkınız vardır. Bu işlem merkezimiz tarafından yapılmaktadır.

• Tüm dersler internet ortamındadır. Bu pakette yüz yüze canlı ders opsiyonu bulunmamaktadır.

• Videoları hızlandırarak izleme imkanınız olacaktır.

• Online Eğitim Sisteminin kullanılabilmesi için E-DEVLET üzerinden oluşturacağınız Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesini, Nüfus Kayıt örneğini ve diplomasını PDF olarak sekmelere ekleyip kaydının tamamlanması gerekmektedir. Bu belgeler kaydın gerçek kişi tarafından yapıldığını doğrulamak için kontrol amacıyla istenmekte, kontrol edildikten ve kaydınız onaylandıktan sonra kayıt dosyanızda güvenli bir şekilde saklanacaktır. Giriş için tarafınıza link gönderilecektir.

ONLİNE EĞİTİM KULLANIM DETAYLARI

1. Bu eğitimlerden faydalanmak için uygun bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet erişimindeki kaynaklanacak muhtelif sorunlardan kurum sorumlu değildir. Online Eğitim Sistemi; sadece, Windows tabanlı cihazlarda kullanılabilecektir. Gerekli güvenlik şartları sağlanamadığı için cep telefonu ve tablet cihazlarda kullanılamayacaktır.

• Online Eğitim Sistemini sorunsuz ve stabil olarak kullanabilmeniz için windows 10 yüklü (single olmayan) bilgisayar ve işletim sistemi seçmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Apple'ın MAC bilgisayarlarında kullanılan işletim sistemleri ve bu sistemlerde uyguladığı güvenlik politikaları online eğitim yazılımının güvenli çalışmasına izin vermemektedir. Eski model Apple MAC bilgisayarlarda (M1 işlemciler öncesi) bootcamp ile Windows 10 kurarak çalıştırabilen kursiyerlerimiz olsa da kurumumuzun Apple için bir desteği YOKTUR.

2. TUSDATA; Online Eğitim Uygulamasının Microsoft tarafından desteklenen masaüstü işletim sistemlerinde ve bütün güncelleştirmelerin yapıldığı bilgisayarlar üzerinde çalışacağını taahhüt ederken, Microsoft tarafından desteği kesilmiş işletim sistemlerinde sorunsuz çalışacağını taahhüt etmez.

3. Bu uygulamanın bilgisayarınızda sorunsuz çalışabilmesi için kullanıcınızın bilgisayarınızda Administrator (Yönetici) haklarına sahip olduğundan emin olunuz.

4. Uygulama güvenlik önlemleri gereği bilgisayarınızda çalışan diğer uygulamaları kapatabileceğinden dolayı lütfen diğer açık uygulamalardaki önemli verilerinizi kayıt ediniz.

5. Uygulamanız çalışmıyorsa öncelikli olarak bütün güncelleştirmelerin bilgisayarınızda kurulu olduğunu ve sanallaştırma teknolojisi ile çalışmayan bir bilgisayarda çalıştırdığınızdan emin olunuz.

6. Bütün bu maddelerdeki şartları yerine getirdiğiniz halde sistem kurulumu tamamlanamıyor ve eğitime ulaşamıyorsanız

online@tusdata.com adresine mail atabilirsiniz.

7. Sizin haklarınızı korumak, kötü niyetli kişiler tarafından suiistimal edilmesini engellemek için eğitimler, sizin belirlediğiniz sabit tek bir bilgisayar üzerinden ve sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde seyredilebilecektir. Bu bilgisayarı kendi isteğiniz ile değiştiremeyeceğinizi şimdiden hatırlatmak isteriz.

Bilgisayar değişikliği yapmak zorunda kaldığınızda 0507 483 88 39 numaralı telefon ile iletişime geçmek suretiyle yeni bilgisayarınızın akreditasyonu yapılacaktır.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI İLE KULLANIM VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

İzlemekte olduğunuz bu videonun tüm telif hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Tus-Data A.Ş.’ye ait olup her hangi bir şekilde işlenmesi, çoğaltılması, yayılması, 3. şahıslara iletilmesi yasaktır. Söz konusu video kişiye özel bir şekilde meydana getirilmiş olup video süresince izleyen kişinin TC kimlik numarası görünen ve görünmeyen alanlarda mevcut olduğu gibi sesli olarak da şifreli bir şekilde videoya yerleştirilmiştir. Başkalarına aktarılması halinde videoyu kimin verdiği açıkça anlaşılacak ve gerekli yasal takibat yapılacaktır.

Videonun hukuka aykırı bir şekilde işlenmesi, çoğaltılması, yayılması, 3. şahıslara iletilmesi durumunda Tus-Data A.Ş. her türlü cezai ve hukuki yollara başvurma hakkına sahiptir.

Videoyu bu şartlar altında izleyen kişi, kişisel verilerinin işlenmesini, hukuka aykırı bir durum söz konusu olması durumunda verilerinin yasal mercilerle paylaşılmasını, her türlü hukuki yaptırımı bilmekte ve kabul etmektedir.


YDUS PAKETLERİMİZİ İNCELEYİN