X
Tusdata Online Eğitim
Tusdata Online Eğitim Destek Hattı

Lütfen bekleyiniz...

ONLİNE SAHU EĞİTİMİ

TUSDATA kalitesini, şimdi de online olarak hizmetinize sunuyoruz. TUS'a hazırlanan hekimlerimiz için Online Eğitim paketimiz hizmete sunulmuştur.

EĞİTİM DETAYLARI:
• Online sistem üzerinden satın almış olduğunuz paket kayıt işleminiz onaylandıktan sonra sisteminize tanımlanacaktır
• Tüm videolar hazır ve sistemde Sonbahar 2023 sınavına kadar açık
• 7/24 izleme imkanı (5 kez)

SAHU Gün Sayıları;
Klinik dersler + Entegre Enfeksiyon - 26 gün
Vaka Kampı - 7 gün
Klinik Derslerin Hızlı Tekrarı - 7 gün

Klinik Bilimler branşları ;
Dahiliye
Pediatri
Genel Cerrahi
Kadın Hastalıkları ve doğum bilgisi
Küçük stajlar

Eğitim Ücreti
Peşin fiyatı 16.500TL
Taksitili fiyatı 18.500 (10 taksit)
Online Eğitim Paketleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin; Gsm: 05074838839

Örnek Dersler ve Tanıtım


Branşlar Konu Anlatımı Hızlı Tekrar Kampı Vaka Kampı
Dahiliye 7 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 2 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 1,5 gün     (Örnek Ders Anlatımı)
Pediatri 7 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 2 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 1,5 gün     (Örnek Ders Anlatımı)
Genel Cerrahi 4 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 1 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 1 gün     (Örnek Ders Anlatımı)
Kadın Hastalıkları 4 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 1 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 1 gün     (Örnek Ders Anlatımı)
Küçük Stajlar 4 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 1 gün     (Örnek Ders Anlatımı) 1 gün     (Örnek Ders Anlatımı)
Mikrobiyoloji - - 1 gün     (Örnek Ders Anlatımı)
Entegre Enfeksiyon 1 gün     (Örnek Ders Anlatımı) - -

Diğer Bazı Detaylar:

• Kayıt işlemlerinizi satın al butonuna tıkladıktan sonra online satış bölümünden yönergeleri takip ederek online ortamdan yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı ile banka havalesi – Eft ile yapabilirsiniz. Herhangi bir şubemize gelmenize gerek yoktur. Kayıt işlemleriniz tamamlanınca size dönüş yapılarak sisteme giriş ile ilgili bilgi verilecektir.

• Online Eğitim Sistemi; tek ve sabit bir bilgisayarda çalışmaktadır. Bir kez bilgisayar değiştirme hakkınız vardır. Bu işlem merkezimiz tarafından yapılmaktadır.

• Tüm dersler internet ortamındadır.

• Videoları hızlandırarak izleme imkanınız olacaktır.

• Online Eğitim Sisteminin kullanılabilmesi için E-DEVLET üzerinden oluşturacağınız Yerleşim Yeri (İkametgah) belgesini, Nüfus Kayıt örneğini ve diplomasını PDF olarak sekmelere ekleyip kaydının tamamlanması gerekmektedir. Bu belgeler kaydın gerçek kişi tarafından yapıldığını doğrulamak için kontrol amacıyla istenmekte, kontrol edildikten ve kaydınız onaylandıktan sonra kayıt dosyanızda güvenli bir şekilde saklanacaktır. Giriş için tarafınıza link gönderilecektir.

ONLİNE EĞİTİM KULLANIM DETAYLARI

1. Bu eğitimlerden faydalanmak için uygun bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet erişimindeki kaynaklanacak muhtelif sorunlardan kurum sorumlu değildir. Online Eğitim Sistemi; sadece, Windows ve Mac tabanlı cihazlarda kullanılabilecektir. Gerekli güvenlik şartları sağlanamadığı için cep telefonu ve tablet cihazlarda kullanılamayacaktır.

• Online Eğitim Sistemini sorunsuz ve stabil olarak kullanabilmeniz için windows 10 yüklü (single olmayan) bilgisayar ve işletim sistemi seçmeniz sizin faydanıza olacaktır. Windows kurulum detaylarını öğrenmek için tıklayın
• Apple'ın MAC bilgisayarlarında MacOS (Big Sur & Monterey) işletim sistemlerinde (M1 işlemciler dahil) çalışacak şekilde hazırlanmıştır. Mac kurulum detaylarını öğrenmek için tıklayın
2. TUSDATA; Online Eğitim Uygulamasının Microsoft tarafından desteklenen masaüstü işletim sistemlerinde ve bütün güncelleştirmelerin yapıldığı bilgisayarlar üzerinde çalışacağını taahhüt ederken, Microsoft tarafından desteği kesilmiş işletim sistemlerinde sorunsuz çalışacağını taahhüt etmez.

3. Bu uygulamanın bilgisayarınızda sorunsuz çalışabilmesi için kullanıcınızın bilgisayarınızda Administrator (Yönetici) haklarına sahip olduğundan emin olunuz.

4. Uygulama güvenlik önlemleri gereği bilgisayarınızda çalışan diğer uygulamaları kapatabileceğinden dolayı lütfen diğer açık uygulamalardaki önemli verilerinizi kayıt ediniz.

5. Uygulamanız çalışmıyorsa öncelikli olarak bütün güncelleştirmelerin bilgisayarınızda kurulu olduğunu ve sanallaştırma teknolojisi ile çalışmayan bir bilgisayarda çalıştırdığınızdan emin olunuz.

6. Bütün bu maddelerdeki şartları yerine getirdiğiniz halde sistem kurulumu tamamlanamıyor ve eğitime ulaşamıyorsanız

online@tusdata.com adresine mail atabilirsiniz.

7. Sizin haklarınızı korumak, kötü niyetli kişiler tarafından suiistimal edilmesini engellemek için eğitimler, sizin belirlediğiniz sabit tek bir bilgisayar üzerinden ve sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde seyredilebilecektir. Bu bilgisayarı kendi isteğiniz ile değiştiremeyeceğinizi şimdiden hatırlatmak isteriz.

Bilgisayar değişikliği yapmak zorunda kaldığınızda 0507 483 88 39 numaralı telefon ile iletişime geçmek suretiyle yeni bilgisayarınızın akreditasyonu yapılacaktır.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI İLE KULLANIM VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

İzlemekte olduğunuz bu videonun tüm telif hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Tus-Data A.Ş.’ye ait olup her hangi bir şekilde işlenmesi, çoğaltılması, yayılması, 3. şahıslara iletilmesi yasaktır. Söz konusu video kişiye özel bir şekilde meydana getirilmiş olup video süresince izleyen kişinin TC kimlik numarası görünen ve görünmeyen alanlarda mevcut olduğu gibi sesli olarak da şifreli bir şekilde videoya yerleştirilmiştir. Başkalarına aktarılması halinde videoyu kimin verdiği açıkça anlaşılacak ve gerekli yasal takibat yapılacaktır.

Videonun hukuka aykırı bir şekilde işlenmesi, çoğaltılması, yayılması, 3. şahıslara iletilmesi durumunda Tus-Data A.Ş. her türlü cezai ve hukuki yollara başvurma hakkına sahiptir.

Videoyu bu şartlar altında izleyen kişi, kişisel verilerinin işlenmesini, hukuka aykırı bir durum söz konusu olması durumunda verilerinin yasal mercilerle paylaşılmasını, her türlü hukuki yaptırımı bilmekte ve kabul etmektedir.


PAKETLERİMİZİ İNCELEYİN